Szukaj

KategoriaMarkaRozmiarKolor

Słowo kluczowe

Więcej opcji

Newsletter

Polecane strony

Curvy Kate

Firma Curvy Kate rozpoczęła swoją działalność w lipcu 2009, oferując wspaniałą kolekcję bielizny. Atutem firmy są biustonosze o miseczkach D-K, zaprojektowane specjalnie z myślą o większych biustach. Firmie przyświeca idea właściwego dopasowania rozmiaru i uświadomienia kobietom, jak zgrabnie każda z nich może wygladać w dobrze wykonanym i dobranym staniku.

W Curvy Kate dba się, by każdy biustonosz był przymierzony i wypróbowany przez jedną z współpracujących z firmą krągłych modelek. Tylko najlepiej dopasowane i najwygodniejsze wzory wchodzą w skład kolekcji, i tylko wówczas, gdy modelki są usytasfakcjonowane efektem końcowym.

Staniki Curvy Kate nie tylko podtrzymują obfite biusty, ale również pięknie je modelują. Curvy Kate oferuje wiele popularnych kształtów i stylów, aby zadowolić nawet najbardziej wymagające klientki. W sezonowych kolekacjach wykorzystuje się charakterystyczne dla Curvy Kate modele, równocześnie wprowadzane są nowe i oryginalne wzory. Oferta firmy skierowana jest do kobiet młodych duchem, podążajacych za nowościami mody, dlatego też biustonosze Curvy Kate nabywają kobiety w każdym wieku.

Celem Curvy Kate jest zaoferowanie krągłym dziewczynom szerokiego wyboru pięknej bielizny, która jest odpowiednio dopasowana i podkreśla piękne, kobiece kształty.