Szukaj

KategoriaMarkaRozmiarKolor

Słowo kluczowe

Więcej opcji

Newsletter

Polecane strony

Wymiana i zwroty

Odstąpienie od umowy – zwrot towaru

  1. Klient może odstąpić od umowy sprzedaży towaru bez podania przyczyn w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia odbioru przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy lub nadanie towaru z dokumentem sprzedaży przed jego upływem.
  2. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie towarów nieużywanych, czystych, pozbawionych zapachów (np. kremów lub perfum), z przyczepionymi oryginalnymi metkami, w oryginalnych opakowaniach.
  3. Koszt zwrotu towaru ponosi klient. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek wysłanych na adres sklepu za pobraniem.
  4. Sklep zwraca Klientowi należność za odesłany towar przelewem bankowym na wskazane przez klienta konto bankowe w terminie 5 dni, licząc od dnia odebrania przesyłki, jeśli zapłata za towar nastąpiła z góry, lub dokonać zwrotu należności do klienta przekazem pocztowym, na wskazany przez klienta adres.

Wymiana towaru

  1. Klient może dokonać wymiany zakupionych w Sklepie towarów, bez podawania przyczyny, w ciągu 28 dni kalendarzowych od otrzymania zamówionych towarów.
  2. Wymiany dokonuje się poprzez złożenie w Sklepie nowego zamówienia, a następnie odesłanie, w ciągu 28 dni kalendarzowych od pierwotnego odebrania, towarów nieużywanych, czystych, pozbawionych zapachów (np. kremów lub perfum), z przyczepionymi oryginalnymi metkami, w oryginalnych opakowaniach, wraz z dokumentem sprzedaży i wypełnionym formularzem wymiany.
  3. W przypadku gdy cena nowo zamówionych produktów jest niższa od ceny zapłaconej przez Klienta dla produktów wymienianych Sklep zwróci różnicę w cenie produktów na wskazany przez Klienta rachunek bankowy lub za pośrednictwem przekazu pocztowego na wskazany adres. W przypadku gdy cena nowo zamówionych produktów jest wyższa od ceny zapłaconej przez Klienta dla produktów wymienianych Klient jest zobowiązany dokonać zapłaty różnicy w cenie produktów gotówką przy odbiorze lub przelewem bankowym.
  4. Sklep ponosi koszty przesłania towaru w przypadku pierwszej wymiany towarów. W przypadku drugiej i kolejnych wymian towaru koszty przesyłki obciążają Klienta.